Rotary Jótékonysági bál 2013

2013. február 12. - halasz

Rotary báli meghivó

A báli szezonban klubunk is megrendezi éves jótékonysági bálját, amelyre minden érdeklődőt szeretettel meghívunk.

A rendezvény ezúttal igen patinás helyszínen a Megyeháza dísztermében kerül megrendezésre 2013. február 23-án szombaton 19 órától

Szeretettel várjuk barátainkat jótékonysági rendezvényünkre. Az est folyamán – szakítva a  hagyományokkal – a tombola helyett szerencse jegyeket lehet megvásárolni. A nyertes szelvényeken egy sorszám található, mely alapján az előtérben elhelyezett, sorszámmal ellátott ajándékok megtekinthetők s majd 23.30-tól átvehetők. A tombola fődíjait azonban a hagyományos módon a közönség előtt sorsoljuk ki.
A tombolasorsolás előtt kerül sor a korábban felajánlott értékes tárgyak, relikviák elárverezésére. Többek között Mikó István Svejk-előadásain viselt kalapja kerül „kalapács alá”.
A zenét a Fix együttes szolgáltatja.

Az est programja:
    18.30:     A vendégek fogadása
    19.00:     Elnöki és Kormányzói köszöntő, a bál megnyitása
    19.30:     Ünnepi műsor
    20.00:     Vacsora
    21.30:     Népzenei műsor, táncház
    22.00:     Zene, tánc, mulatság
    23.00:     Meglepetés-műsor
    23.30:     Jótékonysági árverés és a tombola fődíjainak kisorsolása
    ...zene, tánc, jó hangulatú beszélgetés.

A Rotary Club Nyíregyháza a szolgálat és a támogatás vezérelvéből kiindulva fejti ki tevékenységét 2004 óta. Ez a hátrányos helyzetű fiatalok tehetséggondozásában, a cserediákprogramban és jótékonysági rendezvények, estek szervezésében nyilvánul meg. Klubunk ennek jegyében szervez jótékonysági bált a Megyeházán, 2013. február 23-án, amelyre szeretettel meghívjuk Önt, családját, barátait, mindazokat, akik kétszeresen is szeretnék jól érezni magukat. Egyrészt a színvonalasan megszervezett jótékonysági bálon, másrészt karitatív tevékenységünk támogatása miatt.
A Rotary Club Nyíregyháza a bál bevételét a fogyatékkal élő gyermekek fejlesztő tevékenységének támogatására fordítja.
Jegyek kaphatók, további információ:

Halász Gábor (30) 935-5682, Dávida Gábor (20) 2516380
A belépőjegyek  ára személyenként: 10.000,- Ft.
Támogató jegy ára: 6.000,- Ft.

Várjuk Önöket, és köszönjük támogatásukat!

Címkék