A Rotary Akadémia következő előadása: február 09.

2015. február 03. - Olajos

dr. Pethesné Dávid Beáta PhD habil.

A Rotary Club Nyíregyháza rendszeresen meghív egy-egy, sokak érdeklődésére számot tartó témával kapcsolatos előadásra az adott területről egy szakértőt, aki bemutatja a terület érdekességeit, eredményeit, válaszokat ad főbb kérdésekre.

Február 9-én tartjuk a következő előadást, mely a társas magányosság jellemzőit, az ehhez kapcsolódó félelmeket (betegségeket), trendeket, kutatási eredményeket mutatja be számunkra. Előadóként sikerült felkérnünk a terület egyik legismertebb hazai szakemberét, Dávid Beáta szociológus, egyetemi tanárt, a Semmelweis Egyetem, Mentálhigiéné Intézet igazgatóját.

A program kezdete 17.30, helyszíne Nyíregyházán, a Móricz Zsigmond Városi és Megyei Könyvtár előadó terme lesz. Kérjük, hogy jöjjön el, hallgassa meg az előadást és egy 1000 Ft-os támogatójegy vásárlásával támogassa a Rotary Club Nyíregyháza jószolgálati tevékenységét!

Szeretettel várjuk!