Rotary akadémia júniusban: Pál Ferenc (Feri atya) előadása

2015. május 30. - Olajos

Pál Feri atya

A különleges, országszerte jól ismert előadóval egy felejthetetlen találkozásra hívjuk az érdeklődőket. A természetes spiritualitás című előadás témája a napjainkban oly sokféle megközelítést, mégis közös találkozási pontokat mutató spiritualitás. Életünk, létünk egyedi és különleges viszonyulásairól, a bennünket összekötő kapcsolatokról, a létezés és összetartozás örök kérdéseiről esik szó.

Hogyan ad, adhat lehetőséget megélt korlátainkon túl a kiteljesedéshez a spiritualitás? Milyen találkozási pontokat lelhetünk az isten központú és a hétköznapi spiritualitásban? Hogyan lehetünk a világ egyedi és megismételhetetlen alkotó eleme, mely születéstől halálig nap mint nap keresi helyét, küldetését, boldogságát?

Az előadás időpontja: 2015. június 6. (szombat) 16.00 óra

Helyszíne: Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar Zilahi terem (Nyíregyháza, Sóstói út 2-4)

ROTARY-NYÍREGYHÁZA

Jegyár: 2000 Ft, mellyel ön támogatja a Rotary Club Nyíregyháza jószolgálati tevékenységét.

Jegyek vásárolhatók: Grafit nyomda (Nyíregyháza, Selyem u 25.) Tel.: (42) 500 960, Gprint Iroda (Nyíregyháza, Szabolcs u. 7/a) Tel.: (42) 418-800,

További információk: Pénzes Mariann, Tel.: 0630 239-2123

A helyek érkezési sorrendben foglalhatók el.