Jótékonysági Bál: Találkozzunk február 20-án!

2015. február 03. - Olajos

rotary_bal1_kiskep.jpg

Szeretettel meghívjuk Önt és partnerét a Rotary Club Nyíregyháza idei Jótékonysági Báljára!

A minden évben megszervezésre kerülő bálunk az adott év egyik legkiemelkedőbb eseménye a klub életében. Kiváló alkalom arra  - mindamellett -, hogy ápoljuk kapcsolatainkat, jól érezzük magunkat, egy konkrét cél megvalósítását segítsük általa. A Rotary Nyíregyháza évről évre megjelöl egy kiemelt projektet, amit el szeretne érni az adott évben azoknak a támogatóknak a segítségével, akik anyagilag is mellé állnak egy-egy jó ügy szolgálatában.

2015-ben a legfőbb célunk a légúti betegek ellátását - az alapellátás keretein belül - segítő helyiség, egy nagy tisztaságú és megfelelő páratartalommal rendelkező sószoba kialakítása, mely a nap 24 órájában, a szükséges szakszemélyzettel és műszerezettséggel áll a betegek rendelkezésére Nyíregyházán. Az "Áramlat - Tiszta légzés" projekt megvalósításához kérjük részvételét, támogatását, melyet az adományt is tartalmazó, 10.000 Ft-os belépő megvásárlásával tehet meg.

A bál időpontja: 2015. február 20., 19h. Helyszín: a Megyeháza díszterme (Nyíregyháza, Hősök tere 5.).

Szerettel várjuk, kérjük, hogy ily' módon csatlakozzon a Rotary Club Nyíregyháza jószolgálati tevékenységéhez!

Rotary Bál 2015 programja