II. INTEGRÁLT SPORTVERSENY

2018. június 04. - Olajos

gyerek_sport_2018.jpg

Nagyon jó hangulatú sportversenyt rendezett a Rotary Club Nyíregyháza. A 100 gyermek meghívásával szervezett program 2018. május 29-én délelőtt, a Continentál Arénában került megrendezésre, ahol a Nyíregyházi Sportcentrum munkatársai által összeállított feladatok segítségével mérhették össze ügyességüket a tanulók.

Az integráció jegyében zajló versenyen a városból azok az iskolák kaptak meghívást, ahova fogyatékkal élő gyermekek járnak (Bárczi, Göllesz, Ridens), s részt vett a Kazinczy Ferenc EarlyAct Clubja is.

A rendezvényen a tanulók vegyes csapatokban mérhették össze ügyességüket, érdekesebbnél érdekesebb feladatokban.

A gyerekek feltöltődve, élményekkel, ajándékokkal, érmekkel is boldog arcokkal távoztak a versenyről.

A tudósítást írta: Diczkóné Untener Mónika, EarlyAct Nyíregyháza

GMT