Egy tányér napfény (musical)

2017. július 17. - Olajos

mandala_nyar.jpg

A Mandala Nyár keretében, a város méltán nagy sikerű Dalszínházával együttműködve a Rotary Club Nyíregyháza szerettel meghívja barátait, támogatóit egy nagyszerű musical ősbemutatójára! A címe: Egy tányér napfény, szerzői Mikó István, Adamis Anna és Szekeres Gábor. A jótékonysági előadásra július 23-án kerül sor, 20.30 órai kezdettel, a Múzeumfalu nyári színpadán. Jegyek még kaphatók!

Az előadásban Mandala Dalszínház színészei mellett az egyik szerző, Mikó István is szerepet kap, olyan nevek mellett, mint Varga Miklós, Nagy Gábor vagy Szabó Anikó. Jegyek igényelhetők a Club tagjain keresztül, 3200,- Ft-os áron, melyek a Rotary céljának és szellemiségének megfelelően, ezúttal is támogatásként, a Club tevékenységének segítését is szolgálják.

A helyek érkezési sorrendben foglalhatók el, a székek nem számozottak.

Előre is köszönjük, ha részvételével hozzájárul szervezetünk munkájához! Jó szórakozást kívánunk!

Rotary Club Nyíregyháza