A Cantemus kórus Adventi koncertje

2015. november 15. - Olajos

rotary_adventi_koncert_tv-1.jpg

Nyíregyházán, a Kodály Zoltán Általános iskola Kodály termében kerül sor városunk világhírű énekkarának, a Cantemus kórusnak az ünnepi koncertjére. Az Adventi koncertre a Rotary Club Nyíregyháza felkérésére kerül sor, 2015. december 4-én, 19h-i kezdettel. Jegyek már kaphatók!

A Rotary Club ez évi kiemelt projektje az a játszótér, mely terveink szerint 2016. nyarán átadásra a megyeszékhelyen, s mely alkalmas lesz az egészséges és a fogyatékkal élő gyermekek szórakozására, együttes kikapcsolódására is.

Mindez adományokból kerül finanszírozásra, melynek része ez a koncert is. Vendégeink 2000,- Ft-os támogatói jegyet vásárolhatnak, ezzel támogatva ezt a nemes célt.

A helyre szóló jegyek már kaphatók a Cantemus Kórus irodájában és megvásárolhatók lesznek korlátozott számban a helyszínen, a koncert előtt is.

dr. OlajosJ.