Klubunk tevékenységével kapcsolatos legfrissebb információk:

SEGÍTSÜNK KÖZÖSEN!

2020. november 17. - halasz

segits.jpg

A koronavírus elleni küzdelemben a Covid osztályon dolgozók és a Mentőszolgálat munkatársai egyre nagyobb terhelésnek vannak kitéve, egyre nehezebb helyzetben látják el mindennapi feladataikat.
Erőn felül, szívvel-lélekkel a tőlük elvárható legnagyobb odaadással végzik munkájukat.

Nyíregyházán ragadt a vírus miatt az argentin cserediák, de egy cseppet sem bánja

2020. november 17. - halasz

01brunotorres.jpg

Az argentin cserediák nagylelkűen lemondott a repülésről társai javára, akik már nagyon hazavágytak.

Továbbadták a lángot

2020. október 04. - halasz

cikk1.jpg

Hazánkban először avattak olyan Inter­act-osokat, akik korábban az EarlyAct Clubban vállaltak szerepet.

„Tapintható Láthatatlan” Nyíregyházán

2014. október 06. - halasz

Tapintható Láthatatlan

Felavattuk városunklegújabb látványosságát! A „Tapintható Láthatatlan" projekt részeként immár Nyíregyháza főterén is található olyan dombortérkép, mely által a vakok és gyengén látók számára is „láthatóvá válik" a tér. De ennél sokkal többet nyújt!

Hamarosan születésnapot ünneplünk!

2014. október 04. - halasz

Már folynak az előkészületek, zajlik a programok szervezése annak érdekében, hogy a Rotary Klub nyíregyházi szervezete méltó módon ünnepelhesse meg december elején, újjáalakulása tízedik évfordulóját.  Külön örömünkre szolgál, hogy elfogadta meghívásunkat egy fellépés erejéig Varnus Xavér orgonaművész is.

Támogatókat keresünk "tapintható láthatatlan" projektünkhöz

2014. augusztus 19. - halasz

Római Katolikus Templom makettje

A projekttel a célunk tapintható domborművön bemutatni Nyíregyháza belvárosát.

A vak, illetve csökkentlátó embertársaink számára ez különösen fontos. Tapintással közvetett, megélhető térélményt, ismeretterjesztést nyújthatunk számukra, hozzájárulhatunk a tájékozódásukhoz. Szeretnénk felmutatni az önzetlen támogatás lehetőségét és jelentőségét is.

A 3000 euró jó helyre érkezett!

2013. november 11. - halasz

adományátadás a down egyesületnek

A Hernádi est alkalmával került sor a nyíregyházai Down Egyesület számára a 3000 eurós támogatás átadására. A pénz német partner-klubunktól érkezett, így a Rotary Club Ebersberg-Grafing támogatásával épülhet meg az egyesület régóta vágyott-tervezett fejlesztő játszóparkja a Csodavár Korai Fejlesztő Centrumban.

Hálózatok szövedékében élünk.

2013. október 28. - halasz

Tudás Mindenkinek előadássorozat a Főiskolán

"Tudás mindenkinek" előadássorozat a folytatódik a Nyíregyházi Főiskolán.

Az előadás címe:
„Hálózatok szövedékében  élünk.”

Ünnepélyes keretek között aláírtuk német testvérklubunkkal a partnerségi megállapodást

2013. október 12. - halasz

104-kopie3.jpg

A nyíregyházi rotary klub 2012-ben baráti kapcsolatot létesített a német Ebersberg-Grafing rotary klubjával. A barátság immáron hivatalossá vált a partnerségi szerződés aláírásával.

Nagy sikerrel zajlott az első autós közúti GPS pontkereső verseny

2013. október 04. - halasz

A szeptember 28-ai hétvégén az égiek is kegyükbe fogadták a lelkes csapatunkat. Remek autós idő mellett eső mentesen tudták teljesíteni a feladatokat a vállalkozó szellemű versenyzők. A feladat GPS segitságável megkeresett pontokon bizonyos feladatok végrehajtása volt.