Rotary Mikulás a Ridens Szakképző Iskolában

2021. december 15. - halasz

mikulas_a_ridensben_2021.jpg

„A RIDENS jelentése: nevető ember. Ennek jegyében szeretnénk fogadni a hozzánk látogatókat."- írja az iskola weboldalán Fekete Marianna Sarolta intézményvezető. A Rotary Mikulás a saját eszközeivel ugyanezt a célt szerette volna elérni: mosolygó gyerekeket megajándékozni és együtt érezni az ajándékozás nyújtotta örömöt.

Az operettkirály

2021. december 12. - halasz

rotary21_operettkiraly.jpg

Klemen Terézia - Margitay Zoltán „Az operettkirály - Lehár Ferenc életútja" című könyvének zenés bemutatóját szervezte meg novemberben a Nyíregyházi klub.

Sikeres a Talentum program

2021. december 12. - halasz

talentum_program.jpg

Három éve támogatja a középiskolás tehetségeket a nyíregyházi Rotary Club, amit Talentum programként ismer ma már Nyíregyháza valamennyi középiskolája.

Az InterAct Club első adományozó projektje

2021. december 11. - halasz

interact_adomyanyozas_kutya.jpg

Varga Noémi, a tavaly megalakult klub elnöke vezetésével, a nyíregyházi Állatbarát Alapítvány Állatotthonába látogattak az InterAct Club tagjai. Harminc szalmabálával és háromszáz kiló kutya- és macskaeledellel segítették az ott folyó munkát.

Integrált sportnap: fogyatékkal élő és egészséges gyerekek versenye

2021. december 11. - halasz

integralt_sportverseny.jpg

A fogyatékkal élő és egészséges gyerekek vegyes csapatokban versenyeztek, száz diák mérte össze ügyességét azon a júniusi napon a Continental Arénában a Rotary Club Nyíregyháza integrált sportnapján.

Nyíregyházára látogatott a kormányzó

2021. december 09. - halasz

rotary_kormanyzoi_latogatas.jpg

Hiszem, hogy sokan akarnak ebben az országban jót tenni, másoknak segíteni, mi pedig tudjuk, miként lehet ezt szervezetten, jól csinálni. Ha ezek a szálak összeérnek, sokan fognak hozzánk csatlakozni" - mondta Németh László, a Rotary Club új kormányzója a nyíregyházi látogatásakor.

Rotary Club Nyíregyháza Talentum Program 2021/22

2021. október 05. - halasz

talentum_palyazati_felhivas.jpg

Tisztelt Intézmény vezető!
A Nyíregyházi Rotary club 2021/22 elnöki évében ismételten meghirdeti a „Talentum Program” elnevezésű fiatal tehetségeket támogató programját, az alábbiak szerint:

Lezárult egy elnöki év

2021. június 28. - Olajos

elnoki_atado_21_22.jpg

Minden év júniusa egyben az elnöki év végét, és egy újabb kezdetét jelenteti a Rotary Club életében. A Barbizon Hotel kerthelyiségében gyűlt össze a tagság, hogy a mandátuma lejártával Kovács Krisztián elnök átadja az elnöki tisztséget és az ezt megjelenítő láncot az új elnöknek, Pénzes Ilonának. Az eseményen helyet kapott a Tálentum program eredményhirdetése és mindazon elismerések átadása, mellyel a leköszönő elnök mondott köszönetet az eredményekhez leginkább hozzájáruló tagtársainknak.

Mesehősökkel a környezet védelméért

2021. május 28. - halasz

192039008_4112018118821682_8096921271904272825_n.jpg

MESÉS HULLADÉKGYŰJTŐK
A  NYÍREGYHÁZI ROTARY CSALÁD GYERMEKNAPI AJÁNDÉKA
 A mai világban, nagyon fontos dolgunk, hogy vigyázzunk a környezetünkre és erre minél kisebb korban kezdjük el nevelni gyermekeinket.

Kováts Judit Hazátlanok

2021. május 07. - halasz

fe_800_0_magveto_kovats_hazatlanok_1.jpg

Kedves Érdeklődők!
Fogadjátok szeretettel az RC NYÍREGYHÁZA által szervezett online előadást!
Mindenkit szeretettel várunk!

Az online előadás elérhető: Join Zoom Meeting