I. Jótékonysági Kacsaúsztatás

2022. August 12. - bacsko

kacsaverseny

Célunk: Az Integrált Játszótér öko fedése és egy Kneipp mezítlábas lépegető a Rotary játszótérre.

Versenyeztesd meg te is a kacsádat!
Vásárolj kacsa sorszámot, és nyerj az értékes nyereményeink közül.

A versenyből befolyt összeget jótékonysági célra fordítjuk.

A Kacsaúsztatás egységes méretű műanyag kacsák versenye a Szervező által a Bujtosi tó erre előre kijelölt szakaszán, és a győztes az, amely kacsa elsőként áthalad a versenypálya célvonalán. A kacsák a tó sodrása révén haladhatnak azzal, hogy a partra futott kacsákat Szervező visszaterelheti a pályára.

1. Helyszín, időpont

A Kacsaúsztatás helyszíne: a Bujtosi tó kijelölt kordonnal elválasztott sávja , a két partszakasz között.

A Kacsaúsztatás időpontja: 2022. augusztus 27. 16.00 óra - 17.00 óra

2. Kacsaúsztatás célja

A Kacsaúsztatás célja adománygyűjtés, a Rotary Club Nyíregyháza által létrehozott játszótér bővítésére (Kneipp lépegető és a kerekesszékes mászóvár öko fedése ).

3. Jegyvásárlás

Kacsajegy váltása a Kacsaúsztatást megelőzően az alábbi helyeken és időpontokban lehetséges:

Váci Mihály Kulturális Központ - minden szerdán és pénteken 14-17 óráig

Nyíregyházán a Bujtosi Városligetben 2022. augusztus 27-én 11-15 óráig

Egyéb kitelepüléseken különböző helyszíneken és rendezvényeken. Ezeknek a kitelepüléseknek az ideje és helye még nincs meghatározva, azonban a nyilvánosság a kitelepülések előtt erről tájékoztatást kap.

További részletek ide kattintva érhetőek el!