Az InterAct Club első adományozó projektje

2021. December 11. - halasz

interact_adomyanyozas_kutya.jpg

Varga Noémi, a tavaly megalakult klub elnöke vezetésével, a nyíregyházi Állatbarát Alapítvány Állatotthonába látogattak az InterAct Club tagjai. Harminc szalmabálával és háromszáz kiló kutya- és macskaeledellel segítették az ott folyó munkát.

Harminc szalmabálával és háromszáz kiló kutya- és macskaeledellel segítették mindazt a munkát, melyet az Alapítvány munkatársai és önkéntesei - a valamilyen okból elhagyott - kutyák, cicák mentése, életkörülményeik átmeneti biztosítása és új gazdik keresése érdekében nap mint nap megtesznek.

Ez volt az InterAct Club első jótékonysági akciója, amit kifejezetten az állatok világnapjára időzítettek a fiatalok. A felajánlott támogatás az ő gyűjtésük eredménye, ami nagyon eredményesen zárult, joggal lehetnek büszkék rá a fiatalok.

Nyíregyháza, 2021. október