The latest informations of our Club

Rotary Mikulás

2020. December 11. - halasz

mikulas.jpg

Az RC Nyíregyháza Mikulása az idén is ellátogatott azokhoz a gyerekekhez, akiknek nagy örömöt szerez egy csomagnyi „szeretet”.
A club évek óta a múzeummal közösen rendezte meg ezt az ünnepségét, de az idén a járványügyi helyzet ezt nem tette lehetõvé.

Hulladékgyűjtés természetesen – A nyíregyházi tanítónő ötletét az önkormányzat is üdvözli!

2020. November 29. - halasz

rotary_hulldekgyujtes.jpg

A városvezetés mindig kiemelten kezelte és elõtérbe helyezte az ökocentrikus gondolkodást, a természetes alapanyagok felhasználását és a természetvédelmet.

Rotary adomány a kórháznak – Ózongenerátoros fertőtlenítőt és hűtőket is kaptak

2020. November 26. - halasz

rotary_adomany.jpg

Kétmillió forint értékû adománnyal segítette a COVID-ellátásban dolgozókat a helyi Rotary Club. A gyûjtést elõször a nyíregyházi csapat saját köreikben kezdte el, de hamar híre ment a jótékony felhívásnak és sok magánszemély, illetve cégek is csatlakoztak a kezdeményezéshez.

Rotary diákcsereprogram – November 30-ig lehet jelentkezni az életreszóló élményre!

2020. November 25. - halasz

rotary_diakcsere1.jpg

Mexikó, Kanada, Japán vagy Chile, és a felsorolásnak még nincs vége, de ezekbe az országokba biztosan eljuthatnak azok a fiatalok, akik 15–17 évesek és valamelyik nyíregyházi középiskola/gimnázium tanulói.

SEGÍTSÜNK KÖZÖSEN!

2020. November 17. - halasz

segits.jpg

A koronavírus elleni küzdelemben a Covid osztályon dolgozók és a Mentőszolgálat munkatársai egyre nagyobb terhelésnek vannak kitéve, egyre nehezebb helyzetben látják el mindennapi feladataikat.
Erőn felül, szívvel-lélekkel a tőlük elvárható legnagyobb odaadással végzik munkájukat.

Nyíregyházán ragadt a vírus miatt az argentin cserediák, de egy cseppet sem bánja

2020. November 17. - halasz

01brunotorres.jpg

Az argentin cserediák nagylelkűen lemondott a repülésről társai javára, akik már nagyon hazavágytak.

Továbbadták a lángot

2020. October 04. - halasz

cikk1.jpg

Hazánkban először avattak olyan Inter­act-osokat, akik korábban az EarlyAct Clubban vállaltak szerepet.

„Tapintható Láthatatlan” Nyíregyházán

2014. October 06. - halasz

Tapintható Láthatatlan

Felavattuk városunklegújabb látványosságát! A „Tapintható Láthatatlan" projekt részeként immár Nyíregyháza főterén is található olyan dombortérkép, mely által a vakok és gyengén látók számára is „láthatóvá válik" a tér. De ennél sokkal többet nyújt!

Hamarosan születésnapot ünneplünk!

2014. October 04. - halasz

Már folynak az előkészületek, zajlik a programok szervezése annak érdekében, hogy a Rotary Klub nyíregyházi szervezete méltó módon ünnepelhesse meg december elején, újjáalakulása tízedik évfordulóját.  Külön örömünkre szolgál, hogy elfogadta meghívásunkat egy fellépés erejéig Varnus Xavér orgonaművész is.

Támogatókat keresünk "tapintható láthatatlan" projektünkhöz

2014. August 19. - halasz

Római Katolikus Templom makettje

A projekttel a célunk tapintható domborművön bemutatni Nyíregyháza belvárosát.

A vak, illetve csökkentlátó embertársaink számára ez különösen fontos. Tapintással közvetett, megélhető térélményt, ismeretterjesztést nyújthatunk számukra, hozzájárulhatunk a tájékozódásukhoz. Szeretnénk felmutatni az önzetlen támogatás lehetőségét és jelentőségét is.