2019: sikeres évkezdet bállal, új tagokkal, adománnyal


2019. January 22. - Olajos

rotary_uj_tagok_2019.jpg

Alig kezdődött el a 2019-es naptári év, január 19-én a hagyományos ROTARY Bállal elindult a nyíregyházi klub tevékenysége is. A megszokottan elegáns jótékonysági rendezvényen idén is jelen voltak meghívott vendégeink, így más klubok képviselői mellett Nyíregyháza város vezetésének és a megyeszékhely több ismert, elismert vállalkozásának képviselője. A klubtagok nagy örömére a program részeként sor került két új tag, Vitkai Éva és Szojka Tamás felvételére, másrészt büszkeséggel tölt el mindannyiunkat, hogy a bál bevétele lehetőséget biztosít a - 2018. év végén elindított - „Talent Program" folytatásaként további két fiatal anyagi támogatására a következő elnöki ciklusban. Ezzel a jó hírrel kívánunk eredményes, boldog új évet mindenkinek!

 

 

Nyelv választó

1% reklám

Make Dream Real