Ismét nagy sikerrel zajlott az Integrált Sportverseny

2021. March 08. - halasz

integraltspoerverseny.jpg

Az RC NYÍREGYHÁZA minden évben megrendezi az Integrált sportversenyt a várossal közösen, azoknak az iskoláknak a közreműködésével ahova sérült, fogyatékkal élő tanulók járnak.

Earlyact rajzpályázat eredményhirdetés

2021. March 01. - halasz

earlyactrajzpalyazat.jpg

Az RC NYÍREGYHÁZA a legifjabb rotarystáknak, az Earlyactosoknak hirdetett meg  rajzpályázatot, melynek eredményhirdetésére a napokban került sor.

Adomány az oktatókórháznak

2021. February 15. - halasz

adomany0215-2.jpg

A nyíregyházi Rotary Club ásványvizet, tisztítószereket, játékokat vitt a dolgozóknak és a betegeknek.

Rotary Mikulás

2020. December 11. - halasz

mikulas.jpg

Az RC Nyíregyháza Mikulása az idén is ellátogatott azokhoz a gyerekekhez, akiknek nagy örömöt szerez egy csomagnyi „szeretet”.
A club évek óta a múzeummal közösen rendezte meg ezt az ünnepségét, de az idén a járványügyi helyzet ezt nem tette lehetõvé.

Rotary adomány a mentősöknek

2020. December 04. - halasz

rotary_mentosok.jpg

Tovább a képgalériára: Rotary adomány a mentősöknek

Hulladékgyűjtés természetesen – A nyíregyházi tanítónő ötletét az önkormányzat is üdvözli!

2020. November 29. - halasz

rotary_hulldekgyujtes.jpg

A városvezetés mindig kiemelten kezelte és elõtérbe helyezte az ökocentrikus gondolkodást, a természetes alapanyagok felhasználását és a természetvédelmet.

Rotary adomány a kórháznak – Ózongenerátoros fertőtlenítőt és hűtőket is kaptak

2020. November 26. - halasz

rotary_adomany.jpg

Kétmillió forint értékû adománnyal segítette a COVID-ellátásban dolgozókat a helyi Rotary Club. A gyûjtést elõször a nyíregyházi csapat saját köreikben kezdte el, de hamar híre ment a jótékony felhívásnak és sok magánszemély, illetve cégek is csatlakoztak a kezdeményezéshez.

Hatalmas segítség lesz a nyíregyházi COVID Ambulanciának a Rotary Club legújabb gyűjtése

2020. November 25. - halasz

cikk6.jpg

Ebben az évben igazán nagy felelősség hárult az egészségügyi dolgozókra. A nyíregyházi Jósa András Oktatókórház COVID Ambulanciáján munkát végzők számára idén több, különböző segítség is érkezett civilek és vállalkozók részéről egyaránt.

Rotary diákcsereprogram – November 30-ig lehet jelentkezni az életreszóló élményre!

2020. November 25. - halasz

rotary_diakcsere1.jpg

Mexikó, Kanada, Japán vagy Chile, és a felsorolásnak még nincs vége, de ezekbe az országokba biztosan eljuthatnak azok a fiatalok, akik 15–17 évesek és valamelyik nyíregyházi középiskola/gimnázium tanulói.